Turite klausimų? Atsakysime. (8 ~ 41) 43 45 77
*
*
Edvinas Petkauskas

Labai džiaugiuosi pasirinkes būtent šią vairavimo mokyklą. Esu labai patenkintas tiek teorinio, tiek praktinio mokymo kokybe. Labai noriu padėkoti mokytojui Rimvydui, kuris puikiai išdėstė teorines žinias, pasidalino savo patirtimi ir pastebėjimais. o pati didžiausias ačiū vairavimo instruktoriui Steponui, kuris savo mokymo metodais ir turima patirtimi padėjo padėjo išmokti vairuoti automobili.Ačiū dar karta abejiems mokytojams.

Iveta

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą. Esu labai patenkinta tiek teorinio, tiek praktinio mokymo kokybe. Labai noriu padėkoti Teorijos mokytojui Rimvydui, kuris puikiai išdėstė teorines žinias, pasidalino savo patirtimi ir pastebėjimais. Na, o pats didžiausias ačiū vairavimo instruktoriui Steponui, kuris savo mokymo metodais ir turima patirtimi padėjo įveikti beprotišką baimę, paruošė ne tik vairavimo egzaminui, bet ir davė žinių, kurios bus naudingos

Aistė

Esu labai labai dėkinga instruktoriui, Steponui Toleikiui, už įgytą neįkainojamą praktinę patirtį! Vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, o dabar ir klevo lapas nukabintas be jokių problemų, nuobaudų ar eismo įvykių. Didžiausias AČIŪ! Rekomenduoju visiems susipažinti ir pasimokyti iš šio nuostabaus žmogaus.

Laurynas

Labai gera mokykla, ją lanke mano broliai ir sese, nusprendžiau ir aš surizikuoti ir nepasigailėjau. Labai aukšto lygio instruktorius Steponas Toleikis suteikia visas žinias apie vairavimą, tad labai ačiū jam už išsamias pamokas.

Aurika

Steponas Toleikis pats sauniausias instruktorius kiek kantrybes idejot kad ismokintumet mane nes niekas kitas nemokejo tariu didziuli Aciu jums uz pamokas, uz zinias jos tik leme regitroje pergale dar karta ACIU!!!

Živilė

Dėkoju.... už suteiktas puikias vairavimo žinias, mokėjimus,bei įgūdžius instruktoriui Steponui Toleikiui. Linkiu Jums stiprios sveikatos, stiprybės, kantrybės kasdieniniame, bet labai svarbiame Jūsų darbe. Ačiū Pagarbiai, Živilė

Ligita

Sveiki. Išėjau iš Alberto mokyklos kuri nieko neišmokė. Ir labai džiaugiuosi, kad atėjau mokytis čia. Labai puiki mokykla. Visiems rekomenduoju norintiems gerai išmokti vairuoti. Ir labai noriu padėkoti pačiam geriausiam instruktoriui STEPONUI TOLEIKIUI už išsamias pamokas ir suteiktas žinias. AČIŪ! :)

Violeta

Labai gera mokykla, mokiausi vairuoti pas mokytoją Steponą Toleikį, labai geras mokytojas, labai ačiū Jums.

vidmantas

labai puikus mokytojai labai gerai viska isaiskino is pirmo karto praktini vaziavima islaikiau be klaidu aciu jum.

Mantas

Labai profesionali ir gera vairavimo mokykla. Tiek teorinį, tiek praktinį vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū instruktoriams, dėstytojui už pamokas ir atsakingą darbą. Tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

1 2 3 4